Halloween pletyka - koncert 2007.11.16. PECSA
Ki hinné, hogy egy olyan magabiztos pasas, mint
Ritchie Blackmoore is féltékeny tud lenne?
Reklám:
Pedig így van!
Ritchie kedvese, Candy ugyanis közösen készített egy dalt a Halloweennel, amely a zenekar egyik talán legszebb dala lett. Nem csoda, hogy
klipet is készítettek rá, amelyben Candy is szerepelt. Blackmoore állítólag egy
kis vonakodás után belement, de egyedül azért nem akarta a ”farkasok” közé
engedni asszonyát és állítólag végig ott ült a forgatás alatt, nehogy a srácok
”rámenjenek” Candyre. A ”csábítókat” péntek este (2007.11.16.) láthatjuk a Pet?fi Csarnokban,
de ezúttal persze a szépséges Candy nélkül. Talán nem akarták, hogy Blackmoore
is velük utazzon a turnébuszban….
Szólj hozzá a cikkhez
Friss zenei hírek
12.12. |
02.18. |
02.15. |
02.14. |
02.11. |
Hasonló cikkek
Cimkefelh?
A38, Alcohol, Aurora, Csorna, Don Gatto, Extrém metal, Grindcore, Hammer Concerts, Harley-Davidson Open Road Fest, Hollywood Rose, interjú, József Attila, Nikson, Óriás zenekar, Progresszív, Prosectura, Red Rocket, Rómeó Vérzik, ScerrA, Sing Sing, stúdióba, szavazás, szimfonikus, tehetségkutató, Thrash metal, új énekes, új EP, újrakiadás, viharock.hu, Watch My Dying
