Az Amon Amarth újra kiadja az els? négy albumát
Az Amon Amarth 2009-ben újra kiadja az els? négy albumát. Az els?, amivel kezdenek, az a „Once Sent From a Golden Hall” lesz, ami február 27-én jelenik meg Ausztriában, Svájcban és Németországban, március 2-án pedig Európa többi országaiban.
Reklám:
Ez a lemez dupla digipak kiadás lesz, tehát két CD-t fog tartalmazni. Az els? CD-n „Once Sent From a Golden Hall” albumot hallhatjátok újrakeverve, egy bónusz számmal, ami a Siegreicher Marsch címet viseli (a „Victorius March” német nyelv? változata). A második CD-n pedig egy koncertfelvételt láthattok, ami 2008 december 28-án lett felvéve Bochumban (Németország). A számok sorrendje ugyanaz, mint az els? CD-nél (kivéve a Siegreicher Marsch-ot). Ez a kiadvány (mint ahogy a kés?bbiekben megjelen? többi 3 újrakiadott lemez is) egy 8 oldalas bookletet is tartalmaz. Mindegyik bookletbe különleges, 3D-s képek is lesznek. Ezen egyébként a zenekar tagjainak aláírása is rajta lesz, és nem lesz drágább mint egy átlagos album.
Fordította: The Blackest
Szólj hozzá a cikkhez
Friss zenei hírek
12.12. |
02.18. |
02.15. |
02.14. |
02.11. |
Hasonló cikkek
Cimkefelh?
Alvin és a Mókusok, dobost keres, elhunyt, Ezüst-Patak, Felvidék, FEZEN, HangSúly, Hard rock, Hegyalja Fesztivál, Kowalsky, lemezbemutató, Metal, Nadir, nyeremény, Power metal, Prosectura, Punk rock, Quimby, Rock, Rubicon, Salvus, Sing Sing, stúdióba, szavazás, tetoválás, Thornwill, tribute, új lemez, V2 Music Club, zenei díj
