Öt év után a Gyöngyvér zenekar befejezte m?ködését
„A negyedik lemez dalait hallva már úgy éreztük, ez nem az az irány, amit a Lacrimosa-val elindítottunk. – mondja a zeneszerz?-gitáros Mazi - Annyira más az, amit most csinálni szeretnénk, hogy jobbnak láttuk a Gyöngyvért ebben a formában befejezni.”
Reklám:
Ez persze nem azt jelenti, hogy az egykori tagok nem zenélnek tovább. Erik, Mazi és Imi együtt – a már említett „negyedik lemezt” – folytatják: új néven, egy új zenekarral, új célokkal…
Csabi és Zoli is biztosan hallat majd magáról, ezúton is szeretnénk nekik sok sikert kívánni!
„Szeretnénk megköszönni a rajongóknak, barátoknak a szeretetet és támogatást, amit az elmúlt öt évben kaptunk t?letek. A Gyöngyvér koncerteknek mindig egy olyan sajátos, különleges hangulata volt, amit nem felejtünk el – ezt köszönjük nektek!”
Gyöngyvér zenekar
Gyöngyvér zenekar
Szólj hozzá a cikkhez
Friss zenei hírek
12.12. |
02.18. |
02.15. |
02.14. |
02.11. |
Hasonló cikkek
Cimkefelh?
akusztikus koncert, Black metal, Campus Fesztivál, Doom, Ektomorf, Extrém metal, FEZEN, Firkin, Grunge, Hardcore, Heavy metal, Kalapács József, Kowalsky, lemezmegjelenés, Lord, Nail Records, Nevergreen, Ossian, Pantera, Piramis, Road, rockzenekar, ScerrA, Superbutt, Sziget, Tatabánya, The Idoru, T?zmadár, Twister, új énekes
