viharock.hu online zenei magazin - rock Győrből   Belépés | Hírküldés | Kapcsolat
Slamo visszatért
Nyomtatható változatBeküldve: 2010. február 05. péntek, 11:30
Az Edda és a No legendás gitárosa hosszabb külföldi tartózkodása után hazajött és miskolci zenészekkel megalakította új zenekarát. A csapat elsõ fellépése február 19-én lesz Miskolcon, a budapesti bemutatkozásra február 24-én az Alcatraz klubban kerül sor.
Reklám:

A koncert mûsorán Slamo legismertebb szerzeményei szerepelnek, így többek között elhangzik az Engedjetek saját utamon, a Torony, a Minden sarkon álltam már, a Kölyköd voltam, az Érzés, a Folyónál, a Hallottalak sírni téged és a többi ismert dal. A pesti buli érdekessége, hogy Slamo koncertje elött a fiatal, tehetséges zenészekbõl álló Breakthru izzítja fel a hangulatot.

Címkék: Edda, No, visszatért

   
Legolvasottabb Zenekari hírek
Legfrissebb cikkek
Címkefelhő
A38   Agregator   Angelus   Belga   Beyond   Black metal   Blind Myself   Budapest   Cadaveres   Dalriada   Death metal   demo   Depresszió   DVD   El Pollo Loco   EP   fesztivál   Gyöngyvér   Győr   győri   H.A.R.D.   Hammer World   Hardcore   Heavy metal   Hegyalja Fesztivál   ingyen letölthető   Insane   interjú   képek   Kettőnégy   klip   koncert   magyar   Magyarország   metal   MetalFest Open Air   Metallica   Nadir   Nikson   No Stress   Novarock   Ossian   Petőfi Csarnok   Pokolgép   Punk rock   Red Rocket   Révkomárom   Road   Subscribe   Superbutt   Szeged   Sziget   Tankcsapda   tehetségkutató   Thrash metal   Torock   turné   új klip   új lemez   V2 Music Club   viharock.hu   VOLT fesztivál   Watch My Dying   zenekar   Zorall  
Kapcsolódó linkek
Hír értékelése
Értékelés: 5
szavazat: 2


Értékeld ezt a hírt:

Kiváló
Nagyon jó
Jó
Átlagos
Rossz

Koncertek



Reklám - Google

 
websas.hu

Copyright © 2007-2010 viharock.hu, 2002-2008 torock.hu
Oldalkészítés: 0.03 másodperc