Izbéki Bálint az Invader új frontembere - Szombaton bemutatkozó koncert
Március 26-án, szombaton a székesfehérvári Nyolcas M?helyben mutatkozik be el?ször az Invader új frontembere, Izbéki Bálint.
Reklám:
A csapatban több változás is történt mostanság, így a szombati születésnapi bulin, mely a gitáros, Munkácsi Tomi harmincasok táborába történ? belépését hivatott megünnepelni, a következ? felállásban zenél majd a budapesti metal banda:

Izbéki Bálint - ének
Munkácsi Tamás – gitár
Lahovicz „ Puccer” Zoltán – gitár
Németh Dénes – dob ( Dénes az End of Paradise legénységét is er?síti)
Varga Dávid – basszusgitár
Az ingyenes bulira az End of Paradise és az átalakult Invader mindenki nagy szeretettel vár!
Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/925625977554670/
Szólj hozzá a cikkhez
Friss zenei hírek
12.12. |
02.18. |
02.15. |
02.14. |
02.11. |
Hasonló cikkek
Cimkefelh?
20 év, Angerseed, aranylemez, Balaton, Black Rock, Bohemian Betyars, Budapest, Cadaveres, Campus Fesztivál, Cyparis, Death metal, Doom, els? nagylemez, Extrém metal, Harley-Davidson Open Road Fest, iTunes, képek, lemezbemutató, lemezmegjelenés, Magyarország, Omega Diatribe, Ossian, Pantera, Papp László Sportaréna, Piramis, Power metal, szimfonikus, Torock, Virrasztók, Zúzda Rock Kert
