Új Angertea klip - The Moon Encounter
Elkészült az Angertea zenekar új klipje, a 'The Moon Encounter' című dalra.
Reklám:
- A dal üzenete-szövege az "otthon" témakörét járja körbe, és pont emiatt az otthonunkban, Szentesen forgattunk egy hangulatos kis videót hozzá. A dalban vendégszerepel a Kispál és a Borzból ismerős Dióssy Ákos is billentyűn. Mindenkinek szeretnénk a videóval Boldog Karácsonyt, és Új Évet kívánni! - üzente a zenekar.
Szólj hozzá a cikkhez
Friss zenei hírek
12.12. |
02.18. |
02.15. |
02.14. |
02.11. |
Hasonló cikkek
Cimkefelh?
Akela, aranylemez, bemutatkozik, Black Rock, Bloody Roots, Debrecen, els? klip, Grindcore, Hard rock, Heavy metal, Hobo, ingyen letölthet?, Junkies, Megadeth, Metalcore, Metallica, Nadir, No Stress, Omega Diatribe, P.Mobil, Pantera, Progresszív, Pulzus tehetségkutató, Rollin Wallowin, ScerrA, Schrott Péter, Sziget, Thornwill, Tim "Ripper" Owens, tribute
