MOLTO - új EP
Megjelent a debreceni MOLTO legújabb 4 számos EP-je "Egy témára épülő filmszerű látvány címmel".
Reklám:
Az EP első klipes dala a "Millió halál hangja" Layer Tamara főszereplésével már elérhető a csapat YouTube csatornáján.

Az új anyagról élőben legközelebb a Made In Debrecen Fesztiválon hallhatnak az érdeklődők friss dalokat március 29-én Debrecenben, az Ifi ház színpadán 20.50-től.
Millió halál hangja videoklip:
Szólj hozzá a cikkhez
Friss zenei hírek
12.12. |
02.18. |
02.15. |
02.14. |
02.11. |
Cimkefelh?
Bëlga, Bloody Roots, Budapest, Budapest Park, Cadaveres, Campus Fesztivál, Cherokee, Deák Bill Gyula, demo, Eclipse of the Sun, Felvidék, gitáros, Grindcore, HangSúly, ingyenes, Kelet Underground, KoRn, Kowalsky, Melodic death metal (Melodeath), nyeremény, nyereményjáték, OMEN, Pokolgép, Rockinform, ScerrA, Schrott Péter, szavazás, videoklip, Wisdom, Zorall Sörolimpia
